Witamy na Skoki-forum.pl Zapraszamy do rejestracji!
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do wspomagania finansowo forum: zasilacz portfela

Zapraszamy na audycję "Trubadurzy skoków" prowadzoną przez Ski Jumping Wolfpack w najbliższą niedzielę o godzinie 20 tutaj.

Zapraszamy do udziału w finałowym Quizie wiedzy o skokach narciarskich - Ostatni start 27 marca (poniedziałek) o godzinie 19:30

Poprzedni temat «» Następny temat

Pi?ka No?na

Autor Wiadomość
Sterstox

Ulubiony Skoczek: Uznajmy ?e Adam Ma?ysz
Grupa: Janusz

Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 7/9
 77%
Wysłany: 2013-05-04, 21:24   

Sopel napisał/a:
Nie mniej jednak dzisiaj może być historyczny dla Polaków w Lidze Mistrzów.

Jaki historyczny?Boniek był ważną postacią Juventusu który wygrał LM, Młynarczyk był podstawowym golkiperem FC Porto w okresie gdy Smoki sięgnęły po Puchar Europy, a Dudek swoim słynnym "Dudek Dance" zapewnił Liverpoolowi zwycięstwo w słynnym finale.

Jedyna historia która może się stworzyć to fakt że Lewy może zostać królem strzelców, ale to nie takie oczywiste. Bo w finale musiałby bodajże strzelić z trzy-cztery bramki... a Bayern to znacznie wyższa półka niż Real.

Pamiętajmy ze swego czasu strzelecki popis w LM dawał Krzysztof Warzycha-legenda Panathinaikosu... który w Reprezentacji stanowił taką samą role jaką teraz ma Lewy czyli "Przechodzenie obok kadry".

piki
Jury meeting

Ulubiony Skoczek: Stoch, Ma?ysz i Chedal
Grupa: Zdobywca pucharu CoC

Poziom: 31
HP: 177/2536
 7%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 16/104
 15%
Wysłany: 2013-05-04, 22:15   

Ster uno primo - do Ronaldo wystarczą mu dwie, żeby się wyrownać nie wiem jak z tymi kanadyjskimi rozliczeniami jest, ale 3 to z pewnością starczy

dos primo - byłoby historyczne po raz pierwszy mielibyśmy aż trzech triumfatorow LM w jednej edycji, w dodatku kazdy pelni wazna role w tej druzynie.

tres primo - Lewy i tak nie będzie miał tej korony, wiadome że Bayern nie dopuści do tego..

ZiomekSKI
ZiemekRBK

Ulubiony Skoczek: Mesik,Zografski,Stoch,?y?a,Funaki,Nezhborts
Grupa: Fajter

Poziom: 24
HP: 54/1353
 4%
MP: 646/646
 100%
EXP: 52/68
 76%
Wysłany: 2013-05-05, 12:14   

ja licze że w finale Bayern pokona łatwo Borussię,żeby nie było nic nie mam do naszych chłopaków ani do Borussii ale ta atmosfera(jakby Borussia była polską drużyną,staje się irytująca),ale zobaczmy
PS:dla mnie Warzycha jest lepszy od Lewego ale wiadomo że ciągle ja żyje starymi czasami :D

Sopel
Tippukivipuikko

Ulubiony Skoczek: Piotr Żyła, Tami Kiuru, Bickner, Boyd-Clowes
Grupa: Krem de la Krem

Poziom: 49
HP: 2072/9013
 23%
MP: 715/4303
 16%
EXP: 45/256
 17%
Wysłany: 2013-05-05, 14:13   

W sumie ciężko ich na tą chwile porównać. Warzycha póki co może jest jeszcze lepszy, ale z ostateczną oceną trzeba myślę jeszcze poczekać kilka lat. Co do finału to wczorajszy mecz pokazał, że 25 maja już od pierwszego gwizdka będzie toczona zacięta i brutalna wręcz walka między oboma zespołami. Jednak uważam, że Bayern nie wystawiając wczoraj swojego najsilniejszego składu okazał się lepszy od BVB. W finale może okazać się podobnie, ale pożyjemy zobaczymy.

M_B
STARY PIERDZIEL

Ulubiony Skoczek: Mura?ka, G.Mi?tus,Leja, Jarz?bek
Grupa: Paź Hofera

Poziom: 21
HP: 29/996
 3%
MP: 475/475
 100%
EXP: 35/56
 62%
Wysłany: 2013-05-05, 17:08   

Jestem za leniwy, by czytać całość.

Ale jeśli chodzi o porównanie Gucia Warzychy i Lewego, to.......... Lewy ma trochę bardziej wymagającą ligę, niż miał Gucio, a Panathinaikos za Gucia to naprawdę mocna firma była, tym większy szacunek dla niego, że był tam jednym z najlepszych.

Ja ich ogólnie nie jestem w stanie całkowicie porównać, każdy ma swoje atuty i nie pokusiłbym się o stwierdzenie, który z nich lepszy.

Sven Hannawald
Niemiec

Ulubiony Skoczek: Sven Hannawald
Grupa: Opętany przez Demona Prevca

Poziom: 23
HP: 36/1225
 3%
MP: 585/585
 100%
EXP: 42/65
 64%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2013-05-06, 12:28   

Krzycha Warzychę to jedynie z Kiepskich kojarzę, jak na poczciwym Okile leciał mecz naszej kadry. Ferdas pyta się Cyca: Kto strzelil? Cyc na to.; Jak to kto? Warzycha! ;d

Wracając do tematu to nasza ekstraszmata jak to user M_B pieszczotliwie napisał wkracza w decydującą fazę. Oczywiście wiadomo, że kocham (L)egię i cholernie im kibicuje by po raz kolejny pokazali się od tej strony od której są najbardziej znani, czyli- jak przegrać mistrzostwo w frajerski sposób ;d Do boju Lechu! Ciekawe jak będzie wyglądało bezpośrednie starcie Kolejorza z Legusią, dużo zależeć będzie od najbliższych dwóch meczów, byle Lech nic nie wtopił.. Historia pokazuje ze czeka nas tzw mecz walki czyli nic sie nie bedzie działo... No ale pozyjem, zobaczym. Miszcz jak narazie sprawą otwartą, aczkolwiek jednak jesli mialbym stawiac kto bedzie 1. po 30 kolejkach stawiałbym na Legie Farszaffe mimo wszystko.
Na dole tez ciekawe ruchy. Podbeskidzie i Bełchatów zdobywają punkt za punktem, mogliśmy się tego spodziewać. Najprawdopodobniej 15. miejsce da utrzymanie, gdyż Polonka nie otrzyma licencji, tak twierdzi najlepszy dziennikarz piłkarski, który nigdy nie gral w pilke- Złotyryjanin Kołtoń Romek. Bielsko na prawde zasługuje na dalszą gre w Ekstraklasie, bo to widowiskowa drużyna, a mecze na ich boisku ogląda sie swietnie ze wzgledu na zywiołowych kibiców. Az chce sie oglądać :P Chciałbym zeby wyleciała ta Pogoń, ten klub to porażka, zupełny antyfutbol bez pomysłu..

ZiomekSKI
ZiemekRBK

4%
 100%
 76%
Wysłany: 2013-05-06, 16:51   

"Chciałbym zeby wyleciała ta Pogoń, ten klub to porażka, zupełny antyfutbol bez pomysłu.." uważaj bo Adaś Brzeziński(Medzik) wbije na forum i cie zhejtuje :mrgreen:
przyznam się szczere wisi mi kto będzie mistrzem,ale powiem szczerze że jedynym zespołem który jest wstanie Polskę reprezentować w Pucharach to Legia(mimo że o Legii mam wyrobione zdanie,nie muszę mówić jakie),jednak i tak szykuje się jeden cyrk z licencjami bo może się okazać że zespoły z 15 i 16 miejsca(sic!) utrzymają się w Ekstraklasie,znając życie licencji nie dostanie Polonia która praktycznie jest finansowym trupem(przy życiu podtrzymują ją tylko kasa z C+) i również parę innych klubów

Sven Hannawald
Niemiec

Ulubiony Skoczek: Sven Hannawald
Grupa: Opętany przez Demona Prevca

Poziom: 23
HP: 36/1225
 3%
MP: 585/585
 100%
EXP: 42/65
 64%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2013-05-06, 20:24   

Fajne zdanie padło w niedzielnym Cafe Futbol- program był w pełni poświęcony na temat licencji na grę w ekstraklasie:
"Gdyby kluby musiały spełniać wszystkie warunki zawarte w podręczniku licencyjnym w ekstraklasie grałyby następujące zespoły:
1.Zagłębie Lubin"
Za nim Polska piłka klubowa zostanie uzdrowiona minie kilka lat, a nawet i dekada..
Zagłębie Lubin..szlag mnie trafia jak za państwową kasę czeski trenejro sprowadza sobie swoich Bilków, Jeżów i innych Widanowów. Wiadomo, że na Polakach nie ujedziesz ale kurde bez przesady. Jeśli są ładowane powazne pieniądze to oczekiwać należy żeby ta kasa została przeznaczona na boiska treningowe, szkolenie młodzieży. Jestem ciekaw jak jest w Lubinie z tym..

ZiomekSKI
ZiemekRBK

4%
 100%
 76%
Wysłany: 2013-05-15, 17:42   

http://www.90minut.pl/new...straklasie.html
no i Polonia bez licencji co było spodziewane

Szymon

Ulubiony Skoczek: ŁUKASZ BUKOWSKI
Grupa: Komentator

Poziom: 33
HP: 238/2982
 8%
MP: 1424/1424
 100%
EXP: 27/117
 23%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2013-05-20, 19:31   

Taki z leksza odrębny temat, ale dzisiaj oficjalnie Real zwolnił Mourinho.

Magik2
[Usunięty]

Grupa:

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-06-03, 19:15   

Beyern mistrzem Wszystkiego :D Puchar, Mistrzostwo, a wisienka na torcie to LM. Czekam aż zdobędą Super puchary niemiec i europy oraz KMŚ, to byłoby coś. Szkoda , że Heynckes odchodzi, mógłby spokojnie zostać i kontynuować dzieło. Guardiola w Bundeslidze mi nie pasuje, ale zobaczymy. Lewandowski poszedł za szmalem, do drużyny która walczy z BVB o mistrza, a w dodatku Bayern ma 3 świetnych napastników, pocieszny ten robercik skoro sądzi, że będzie mu tak samo łatwo o skład jak w BVB.

Legia mistrzem Polski, zdmolowali lige, 20 punktów nad 3 miejscem to sporo. Tylko na 4 kolejki odstapili liderowania w tabeli (1 kolejka Pogoń i 3 Widzew). Szkoda, że Ljubo odszedł, jędza ten był podporą defensywy. Poza tym Kosecki jest podobno zainteresowany wyjazdem do Atletico (Druga strona też) A żewlakow i Choto pokończyli karierę. Leśnodorski musi znaleźć następców a to nie takie łatwe.

W Pogoni utrzymanie po przeciętnym sezonie. Odeszło juz kilku zawodników - Hricko, Kolendowicz, Budka, Pernis.
Z wypożyczenia wraca Zwoliński i w klubie od nowego sezonu będzie grający teraz w rezerwach Moustapha Ouedraogo, wystepujący wcześniej w Lidze Portugalskiej (4 bramki w sezonie, skrzydłowy) oraz w młodzieżówkach WKS.
Cóż...licze, na coś więcej niż utrzymanie w nowym sezonie...

Monaco wydało 120 mln na transfery a ledwo się sezon skończył. Falcao, Moutinho, Carvalho i Rodriguez to mega wzmocnienia.

Szymon

Ulubiony Skoczek: ŁUKASZ BUKOWSKI
Grupa: Komentator

Poziom: 33
HP: 238/2982
 8%
MP: 1424/1424
 100%
EXP: 27/117
 23%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2013-06-03, 19:46   

Co do Roberta to sądzę iż powinien sobie dać radę w Bayernie i przebije się do pierwszego składu.Co do naszej rodzimej Ekstraklasy to Legia wygrała to co od kilku sezonów we frajerski sposób przegrywała.Pogoń w tym sezonie wycisnęła maksimum potencjału.Jak tu nie wspomnieć o Piaście?Kto by się spodziewał że ten klub da radę dostać się od Eliminacji LE.Nawet jeżeli odpadną na samym początku to akurat do nich pretensji nie należy mieć.Jeszcze o wielkim świecie.Kolejny Francuski klub zbroi się w gwiazdy i Ligue 1 zaczyna rządzić forsa.Dzisiaj też Mourinho oficjalnie stał się trenerem Chelsea.

ZiomekSKI
ZiemekRBK

4%
 100%
 76%
Wysłany: 2013-06-05, 16:16   

http://www.90minut.pl/new...i-II-lidze.html
czyli powtórka z rozrywki,czyli burdel z licencjami :D

Magik2
[Usunięty]

Grupa:

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2013-06-05, 16:54   

Nic nowego.

Ogólnie to Nieciecza raczej w Ekstraklasie nie zagra, Bo :

-Nadzór finansowy - standard dla beniaminka
-Nadzór infrastrukturalny - stadion porażka, poza tym wokół jest pole kukurydzy a nie infrastruktura sportowa
-Druzyna juniorów - Konieczna do centralnej ligi juniorów, Nieciecza takiej nie ma
-I najważniejsze. W zawodowej lidze piłkarskiej musi grac Spółka Akcyjna, a LKS Nieciecza to stowarzyszenie. Nie łatwo jest przekształcić w takim szybkim czasie ze Stowarzyszenia na Spółke.

ZiomekSKI
ZiemekRBK

4%
 100%
 76%
Wysłany: 2013-06-05, 20:13   

"Nadzór finansowy - standard dla beniaminka"
O kasę Termalica nie ma co się martwić,ale jak napisałeś to jest standard dla beniaminków

"-Nadzór infrastrukturalny - stadion porażka, poza tym wokół jest pole kukurydzy a nie infrastruktura sportowa "
stadion porażka?,aż taki zły nie jest napewno lepszy niż np.miała w ekstraklasie Polonia Bytom,nie wiem jak wygląda sprawa z infrastrukturą
"-Druzyna juniorów - Konieczna do centralnej ligi juniorów, Nieciecza takiej nie ma"
nie ma drużyny juniorskiej?,to jakim cudem Nieciecza ma aż 4 drużyny juniorskie
"-I najważniejsze. W zawodowej lidze piłkarskiej musi grac Spółka Akcyjna, a LKS Nieciecza to stowarzyszenie. Nie łatwo jest przekształcić w takim szybkim czasie ze Stowarzyszenia na Spółke."
dla mnie to jest największy bezsens,te Spółki Akcyjne ale da się przeżyć

zresztą jak patrze na Termalicę to przypomina mi się Sokół Pniewy,tylko że Pniewy to małe miasto a Nieciecza to zaledwie 700 osobowa wieś

Odpowiedz do tematu