Witamy na Skoki-forum.pl Zapraszamy do rejestracji!
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do wspomagania finansowo forum: zasilacz portfela

Zapraszamy na audycję "Trubadurzy skoków" prowadzoną przez Ski Jumping Wolfpack w najbliższą niedzielę o godzinie 20 tutaj.

Zapraszamy do udziału w finałowym Quizie wiedzy o skokach narciarskich - Ostatni start 27 marca (poniedziałek) o godzinie 19:30

Poprzedni temat «» Następny temat

Pi?ka No?na

Autor Wiadomość
piki
Jury meeting

Ulubiony Skoczek: Stoch, Ma?ysz i Chedal
Grupa: Zdobywca pucharu CoC

Poziom: 31
HP: 177/2536
 7%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 16/104
 15%
Wysłany: 2012-11-06, 17:01   Piłka Nożna

Może nie będzie tu tak szerokich tematów o tym pięknym sporcie, ale chociaż podstawowo można pgoadać. Piłka Nożna, obok skoków ulubiona dyscyplina. Ja jestem kibicem Bayernu Monachium i Legii.

Fajnie, że oba moje ulubione kluby prowadzą w swoich ligach, oby tak dlaej. Zwłaszcza Legia, cieszę się z meczu w Gdańsku gdzie po roku rpzerwy udało nam się wygrać i zahcować lidera.

LEGIA BEZ PORAZKi.

Magik

Ulubiony Skoczek: Polacy, Outsiderzy, Kasai
Grupa: Junior

Poziom: 20
HP: 17/893
 2%
MP: 426/426
 100%
EXP: 7/52
 13%
Wysłany: 2012-11-07, 00:02   

Kibicuję Pogoni Szczecin oraz Legii Warszawa. Wiadomo, przyjaciele 8-)
Pogoń trochę gorzej, bo walczy o utrzymanie, więc w takim wypadku Legii życze majstra.

bringer
OJCIEC SEKRETARZ

Ulubiony Skoczek: Kamil Stoch, Thomas Morgenstern, Carina Vogt
Grupa: Asystent Delegata Technicznego

Poziom: 35
HP: 313/3484
 9%
MP: 1663/1663
 100%
EXP: 33/130
 25%
Wysłany: 2012-11-10, 17:15   

Ja w Polsce kibicuję tej drużynie, która ma największe szanse powalczyć w Europejskich w pucharach :-D. Dlatego w tym momencie lubię Legię. Poza tym lubię Lecha i Piast Gliwice :)

Z zagranicznych zespołów to przede wszystkim VISCA EL BARCA :-) I nie jest to miłość sezonowa ;-) Poza tym sympatią darzę Arsenal, Ac Milan, i rzecz jasna Borussię :)

TeamUSA
Wujek ;D

Ulubiony Skoczek: Ma?ysz, Morgenstern, Ammann.
Grupa: Kibic

Poziom: 5
HP: 0/81
 0%
MP: 38/38
 100%
EXP: 2/13
 15%
Wysłany: 2012-12-01, 13:23   

Hmm... ja nie interesuję się Polską piłką nożną, ponieważ dla mnie ta cała liga, to dno. Czasami lepsze mecze ogląda się na orliku jak kumple grają, niż na Polską ligę przed telewizorem. To tylko oczywiście moje zdanie.

Jeśli chodzi o ligi zagraniczne, to od paru sezonów obdarzam pasją The Blues oraz Dortmund. Lubię ogląda ich mecze oraz kibicować im ;-)

kuba

Ulubiony Skoczek: Ma?ysz, Romoeren, Janda
Grupa: Podskakiwacz

Poziom: 12
HP: 3/319
 1%
MP: 152/152
 100%
EXP: 24/27
 88%
Wysłany: 2012-12-01, 14:00   

Kibicuję Zagłębiu Lubin, z zagranicznych klubów sympatyzuje do FC Barcelony i BVB.

Sopel
Tippukivipuikko

Ulubiony Skoczek: Piotr Żyła, Tami Kiuru, Bickner, Boyd-Clowes
Grupa: Krem de la Krem

Poziom: 49
HP: 2163/9013
 24%
MP: 483/4303
 11%
EXP: 45/256
 17%
Wysłany: 2012-12-01, 14:08   

Jak kibicuje BVB i Arsenalowi.

Exhausted

Ulubiony Skoczek: ka?dego lubi? ;p
Grupa: Diler plecaków

Poziom: 10
HP: 0/230
 0%
MP: 110/110
 100%
EXP: 8/22
 36%
Wysłany: 2013-01-16, 18:18   

Ulubiony klub Manchester City, bardzo lubię FC Barcelonę i bydgoskiego Zawiszę, bo to jednak klub z mojego miasta, mimo że nie chodzę na mecze. Staram się w weekend 5 meczy co tydzień obejrzeć. Głównie oglądam Premier League i T-Mobile Ekstraklasę i czasem Primera Division, Ligue 1, Serie A, Bundesliga.

andrut

Ulubiony Skoczek: Bjoern-Einar Romoeren
Grupa: Janusz

Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 8/9
 88%
Wysłany: 2013-01-16, 23:55   

W czasach największego zainteresowania piłką (ok. 5-6 lat temu) zdarzało mi się oglądać nawet kilkanaście meczów tygodniowo. Teraz zainteresowanie trochę spadło, głównie przez brak dekodera C+ w akademiku.

Moją ulubioną ligą mimo całej swojej beznadziei jest polska ekstraklasa, której większość spotkań oglądam przez internet. Nie jestem fanatykiem żadnej z drużyn, ale lubię Wisłę Kraków (od pamiętnego Pucharu UEFA 02/03).

Oprócz ligi polskiej najczęściej oglądam angielską Premiership, gdzie nawet w meczach drużyn ze strefy spadkowej jest wiele emocji i dobry poziom. Tutaj nie mam swoich ulubionych drużyn. Nie lubię za to Chelsea i Manchesteru City.

Od prawie roku jestem sędzią piłkarskim Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, obecnie urlopowanym z powodu wyjazdu do Niemiec. Na razie jestem sędzią próbnym, ale już niedługo zostanę przemianowany na sędziego rzeczywistego. Póki co najwyżej sędziowałem trampkarzy (jako główny) i A-klasę (jako asystent), więc prawdziwe wyzwania i użeranie się z upierdliwymi i niezbyt bystrymi graczami jeszcze przede mną :-)

Magik

Ulubiony Skoczek: Polacy, Outsiderzy, Kasai
Grupa: Junior

Poziom: 20
HP: 17/893
 2%
MP: 426/426
 100%
EXP: 7/52
 13%
Wysłany: 2013-01-17, 00:16   

Podobno w juniorskich rozgrywkach (A już na pewno w klasie orlików czy trampkarzy) Najgorzej jest się użerać z rodzicami młodych adeptów piłkarskich, prawda to ?
Długo robiłeś kurs na sędziego, i trochę mniej przyzwoite pytanie-ile zarabiasz ?

andrut

0%
 100%
 88%
Wysłany: 2013-01-17, 00:50   

Rodzice to rzeczywiście zmora sędziów. Poza wyzwiskami z trybun potrafią podejść w przerwie lub po meczu i nawciskać sędziemu "kurew". Raz mi się to zdarzyło. W związku mamy nawet na nich specjalny skrót - KOR, czyli Kółko Ogłupiałych Rodziców :)

Kurs robiłem od stycznia do marca. W kwietniu sędziowałem już pierwsze mecze.

Kokosów z tego nie mam, ale potrafiłem w jeden weekend wyciągnąć 200 zł. Za linię w A-klasie dostaję na czysto 57 złotych, do tego jeszcze kasa za dojazd, z której najczęściej sporo zostaje w kieszeni (gdy np. jedziemy w trójkę jednym samochodem). Najmniej płacą za rozgrywki orlików i żaków, gdzie dostaje się tylko pieniądze za dojazd (najmniej to 15 zł, gdy mecz jest w Poznaniu).

http://www.wzpn.poznan.pl.../nowydojazd.pdf - tabela dojazdów
http://www.wzpn.poznan.pl...ekwiwalenty.pdf - ekwiwalenty

Exhausted

0%
 100%
 36%
Wysłany: 2013-01-17, 09:10   

No mam nadzieję, że uda Ci się w jak najszybszym tempie rozwinąć się, bardzo blisko mnie gra drużyna trampkarzy i naprawdę rodzice bezmyślnie szybko wyzywają sędziego, rozumiem, że czasem popełnia błędne decyzje, ale inteligencja rodziców czasami stoi na takim poziomie, że wyzywają, gdy sędzia da... przywilej korzyści. Raz byłem przypadkiem gdzie sędzia popełniał dużo błędów w obu stronę, wyzywali go jedni i drudzy, sędzia w końcu nie wytrzymał i powiedział do jakiejś matki: "Zamknij się suko", potem przepraszał, a jak sądzisz andrut konsekwencje, by zostały wyciągnięte, gdyby ktoś to zgłosił?

andrut

0%
 100%
 88%
Wysłany: 2013-01-21, 18:46   

Jeśli zgłosiłaby do sądu pozew o zniesławienie, to kto wie, co by z tego wynikło. Musiałaby być jednak bardzo zdeterminowana i mieć sporo czasu i cierpliwości, żeby dochodzić w sądzie w tak błahej sprawie ;-) Sędzia jest wyzywany na każdym meczu, a nikogo za to do sądu nie pozywa. Ale fakt jest taki, że arbiter powinien trzymać nerwy na wodzy.

A gdyby poszła z tym do związku, to pewnie by ją wyśmiali i tyle :-)

Exhausted

0%
 100%
 36%
Wysłany: 2013-01-22, 20:27   

Za nami ciekawy weekend piłkarski, mecze Chelsea - Arsenal i Tottenham - Manchester United stały na bardzo wysokim poziomie. Cieszy mnie dobra postawa Spurs i to, że Obywatele odrobili trochę punktów do lidera jednak i tak Koguty mają czego żałować, bo gdyby nie marnowanie na potęgę sytuacji przez Dempseya i Defoe to 3 punkty zostałyby na White Hart Lane. A tak poza tym oglądacie trwający Puchar Narodów Afryki?

Sven Hannawald
Niemiec

Ulubiony Skoczek: Sven Hannawald
Grupa: Opętany przez Demona Prevca

Poziom: 23
HP: 36/1225
 3%
MP: 585/585
 100%
EXP: 42/65
 64%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2013-03-20, 11:21   

Mecz eliminacyjny z Ukraińcami już w Piątek, ten czas szybko zleciał. Nie będzie łatwo pokonać zmotywowanych i zdeterminowanych Żółto-Niebieskich dla których ten mecz bedzie o być albo nie być w tych eliminacjach. Mają nowego trenera, więc jest świeżość. Jestem pewien, że zaatakuje nas od początku bo nie mają na co czekać. Mimo, że gramy u siebie to pewnie zostaniemy sprowadzeni do gry defensywnej i nasze szanse na bramki to kontry, w których kiedyś czuliśmy się bardzo dobrze. W kadrze rywala zabraknie Jehwena Konoplianki, czyli jednego z czołowych zawodników w ich kadrze. Plusik dla nas.
Co do naszej wyjściowej jedenastki to już w bramce jest dylemat. Szczęsny ostatnio przesiaduje na ławce bedąc skonfliktowanym z Wengerem, za to nasz były numer jeden Boruc Artur w Anglii zbiera doskonałe recenzje i to on powinien bronić naszej bramki. Wojtuś w końcu zrozumie, że nie jest najlepszy, cieszę się, że to Boruc go wygryzł. Jednego czego oczekuje to pierwsza dobra interwencja w wykonaniu Boruca, jeśli to się stanie to bedzie fortecą nie do przejscia tak jak za dawnych lat. W obronie jest zgoła inna sytuacja. Kłopot biedy można rzec. Właściwie żaden z punktów nie jest pewien- nawet Piszczek do którego można czepiać się i czepiać niestety- i jest bo Piszczek w kadrze jest jeszcze słabszy niż w BVB- tam ma go kto asekurwować, a w kadrze co, Glik zrobi fast sprint i na wslizgu odbierze piłke jak Subotic i Hummels? Chyba nie. Na drugiej stronie obrony mamy duecik Benisz i Wawrzyniec.. Chyba nie ma wątpliwości kto powinien grać od początku, chociaż zatwardziali kibice warszawskiej legii wiedzą lepiej. Defensywni pomocnicy.. eh tutaj jest dopiero ciezka sprawa. Srac mi się osobiscie chce jak obserwowałem grę na lini stoperzy-defensywni pomocnicy. Ta konfiguracja tak nas blokowała, że szok. "Rozgrywający" Perkis grał do tych biednych pomocników a ci nie wiedzieli co z tą piłką poczynić..Fornalik powinien zaryzykować i zmienić coś w tym ustawieniu. Na to był mecz z Irlandią, który został zmarnowany w opinii wielu. W ofensywie jest jak zwykle- na papierze ok, w rzeczywistosci ciut inaczej. Jak to mówi Kołtoń "Polska skrzydłowymi stoi"..Tylko ci skrzydłowi rozwijają te skrzydła tylko w zagranicznych zespołach. Błaszczykowski gra zbyt asekuracyjnie ostatnio, chciałbym widzieć takiego Błaszczykowskiego który schodzi do środka czy na drugą stronę, a wtedy zawsze było ciekawie. Przykuty do lini Kuba to bezużyteczny Kuba. Wy też macie odczucie, że opaska kapitańska go przerasta? Fornalik ze względów czysto psychologcznych opaski odebrać mu nie mógł.. No cóz, za ten błąd- niby niuans a cholernie ważny aspekt- będziemy płacić jeszcze długo. Za Lewandowskim kto ma zagrać? Nie mamy takich piłkarzy niestety.. Lewandowski do tej taktyki z takim materiałem piłkarskim za swoimi plecami pasuje jak<usiłuje wymyśleć zabawne porównanie- nie wychodzi mu to>
Typuje w tym meczu srogi lanie dla nas. takie pewne 3:1 dla Ukraińców

Szymon

Ulubiony Skoczek: ŁUKASZ BUKOWSKI
Grupa: Komentator

Poziom: 33
HP: 238/2982
 8%
MP: 1424/1424
 100%
EXP: 27/117
 23%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2013-03-20, 15:50   

Ja z Polskich klubów śladem bringera kibicuje tym które mają szanse w europejskich pucharach, z zagranicznych o czym wielu członków tego forum wie FC BARCELONA!!!Co do meczu z Ukrainą wiadomo że całym sercem jestem z naszymi ale ostatnimi czasy mnie denerwują.Miesiąc zapowiedzi przychodzi mecz i jest albo słabo albo średnio.Ostatnio umiarkowanie zadowolony z Polaków byłem po meczu z Anglią na Ukrainę: sercem 2-0 do przodu, rozumem 1-1 ;)

Odpowiedz do tematu