Witamy na Skoki-forum.pl Zapraszamy do rejestracji!
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do wspomagania finansowo forum: zasilacz portfela

Zapraszamy na audycję "Trubadurzy skoków" prowadzoną przez Ski Jumping Wolfpack w najbliższą niedzielę o godzinie 20 tutaj.


Zapraszamy do udziału w finałowym Quizie wiedzy o skokach narciarskich - Ostatni start 27 marca (poniedziałek) o godzinie 19:30

Poprzedni temat «» Następny temat

Typer PŚ 2016/2017 - Planica


Autor Wiadomość
bringer
OJCIEC SEKRETARZ




Ulubiony Skoczek: Kamil Stoch, Thomas Morgenstern, Carina Vogt
Grupa: Asystent Delegata Technicznego
Wiek: 23
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 1769
Skąd: Prudnik

Poziom: 35
HP: 313/3484
 9%
MP: 1663/1663
 100%
EXP: 33/130
 25%
Wysłany: 2017-03-23, 18:47   Typer PŚ 2016/2017 - Planica

Czas na ostatnie typowania sezonu :)

Typy na konkurs indywidualny 24.03.2017r.

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol:
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia:
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia:
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia:
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol:
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy:
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy:
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy:
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy:
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja:

II - TOP8
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

III - Polacy
Kot -
Kubacki -
Stoch -
Żyła -

IV - najdłuższy lot
_________________
 
     
Risto
Miszcz




Ulubiony Skoczek: Dusty Korek
Grupa: Pogodynka z Kuusamo
Wiek: 18
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 74

Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 9/16
 56%
Wysłany: 2017-03-23, 19:52   

I.
1.Stoch
2.Tepes
3.Eisenbichler
4.Insam
5.Kubacki
6.Geiger
7.Vancura
8.Wank
9.Leyhe
10.Aalto

II.
1.Stoch
2.Kraft
3.Wellinger
4.Johansson
5.Tepes
6.Eisenbichler
7.Hayboeck
8.Kasai

III.
Kot-9
Kubacki-17
Stoch-1
Żyła-10

IV.
Stoch
 
     
Kamil B
arminvanbuuren




Ulubiony Skoczek: Sarah Hendrickson <3
Grupa: Kucharz Macieja Kota
Wiek: 20
Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 304
Skąd: Konin

Poziom: 16
HP: 5/556
 1%
MP: 265/265
 100%
EXP: 12/39
 30%
Wysłany: 2017-03-23, 19:54   Re: Typer PŚ 2016/2017 - Planica

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 2
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 1
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 2
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 2
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 1
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 2
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 2
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 1
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 2
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 1

II - TOP8
1. Andreas Wellinger
2. Kamil Stoch
3. Stefan Kraft
4. Michael Hayboeck
5. Markus Eisenbichler
6. Andreas Stjernen
7. Peter Prevc
8. Robert Johansson

III - Polacy
Kot - 14
Kubacki - 21
Stoch - 2
Żyła - 11

IV - najdłuższy lot
Andreas Wellinger
_________________

 
 
     
qaz




Ulubiony Skoczek: Radik Żaparow
Grupa: Kapitan grawitacja
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 402

Poziom: 18
HP: 14/711
 2%
MP: 339/339
 100%
EXP: 30/45
 66%
Wysłany: 2017-03-23, 20:08   

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 2
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 1
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 1
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 1
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 2
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 2
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 2
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 1
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 2
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 1

II - TOP8
1. Andreas Wellinger
2. Kamil Stoch
3. Stefan Kraft
4. Markus Eisenbichler
5. Michael Hayboeck
6. Peter Prevc
7. Jurij Tepes
8. Piotr Żyła

III - Polacy
Kot - 14
Kubacki - 22
Stoch - 3
Żyła - 8

IV - najdłuższy lot
Stefan Kraft
_________________

 
     
Szczurini




Ulubiony Skoczek: Ma?ysz, Stoch, Kasai, Koivuranta, Forfang.
Grupa: Wizjoner Skoków
Wiek: 23
Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 4940
Skąd: Szczecin

Poziom: 51
HP: 4675/10164
 46%
MP: 0/4853
 0%
EXP: 110/280
 39%
Wysłany: 2017-03-23, 20:40   

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 2
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 2
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 1
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 2
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 2
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 2
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 2
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 1
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 1
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 1

II - TOP8
1. Wellinger
2. Stoch
3. Kraft
4. Tepes
5. Eisenbichler
6. Hayboeck
7. P.Prevc
8. Kot

III - Polacy
Kot - 8
Kubacki - 17
Stoch - 2
Żyła - 11

IV - najdłuższy lot
Wellinger
_________________
 
     
Szychu
Nie wypada z formy




Ulubiony Skoczek: Yebem Wdupala, Lauri Askinen
Grupa: Wicedyrektor PŚ
Wiek: 22
Dołączył: 03 Sty 2015
Posty: 4009
Skąd: się biorą dzieci?

Poziom: 47
HP: 2947/7965
 37%
MP: 0/3803
 0%
EXP: 181/234
 77%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2017-03-24, 03:33   

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 2
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 1
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 2
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 1
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 2
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 2
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 2
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 1
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 1
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 1

II - TOP8
1. Kamil Stoch
2. Stefan Kraft
3. Andreas Wellinger
4. Peter Prevc
5. Andreas Stjernen
6. Maciej Kot
7. Markus Eisenbichler
8. Michael Hayboeck

III - Polacy
Kot - 6
Kubacki - 17
Stoch - 1
Żyła - 10

IV - najdłuższy lot
Andreas Wellinger
 
     
djoko1089




Ulubiony Skoczek: Wellinger
Grupa: Kibic
Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 47

Poziom: 5
HP: 0/81
 1%
MP: 38/38
 100%
EXP: 9/13
 69%
Wysłany: 2017-03-24, 08:59   

Typy na konkurs indywidualny 24.03.2017r.

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 1
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 2
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 2
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 1
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 1
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 2
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 1
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 1
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 2
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 2

II - TOP8
1. A. Wellinger
2. A. Stjernen
3. S. Kraft
4. K. Stoch
5. J. Tepes
6. P. Prevc
7. M. Eisenbichler
8. M. Hayboeck

III - Polacy
Kot - 12
Kubacki - 17
Stoch - 4
Żyła - 9

IV - najdłuższy lot

A. Wellinger
_________________

Ostatnio zmieniony przez djoko1089 2017-03-24, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kinga1197



Ulubiony Skoczek: Noriaki Kasai
Grupa: Sezonowiec
Dołączyła: 23 Lis 2016
Posty: 38

Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 11/11
 100%
Wysłany: 2017-03-24, 10:29   

Typy na konkurs indywidualny 24.03.2017r.

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 2
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 1
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 1
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 2
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 1
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 1
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 2
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 2
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 2
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 1

II - TOP8
1.Andreas Wellinger
2.Kamil Stoch
3.Stefan Kraft
4.Peter Prevc
5.Markus Eisenbichler
6.Michael Hayboeck
7.Piotr Żyła
8.Jurij Tepes

III - Polacy
Kot -15
Kubacki -20
Stoch -2
Żyła -7

IV - najdłuższy lot
Stefan Kraft
 
     
abuk111



Ulubiony Skoczek: Stoch, Prevc, Morgenstern
Grupa: Sezonowiec
Dołączył: 18 Lis 2016
Posty: 36

Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 9/11
 81%
Wysłany: 2017-03-24, 12:46   

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 1
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 2
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 2
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 2
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 1
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 1
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 1
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 1
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 2
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 1

II - TOP8
1. Kraft
2. Stoch
3. Wellinger
4. Tepes
5. Prevc
6. Stjernen
7. Kot
8. Johannson

III - Polacy
Kot - 7
Kubacki - 23
Stoch - 2
Żyła - 10

IV - najdłuższy lot
Kraft
 
     
KamilStoch_fan




Ulubiony Skoczek: Kamil Stoch
Grupa: Diler plecaków
Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 129

Poziom: 10
HP: 6/230
 3%
MP: 110/110
 100%
EXP: 9/22
 40%
Wysłany: 2017-03-24, 13:35   

I - Pary
1. Stefan Kraft - Kamil Stoch 1
2. Peter Prevc - Jurij Tepes 1
3. Markus Eisenbichler - Andreas Stjernen 1
4. Alex Insam - Daniel Andre Tande 2
5. Tilen Bartol - Dawid Kubacki 2
6. Manuel Fettner - Karl Geiger 1
7. Taku Takeuchi - Tomas Vancura 2
8. Ryoyu Kobayashi - Andreas Wank 1
9. Stefan Huber - Stephan Leyhe 2
10. Antti Aalto - Alexey Romashov 1

II - TOP8
1. Kraft
2. Stoch
3. Wellinger
4. Hayboeck
5. P.Prevc
6. Tepes
7. Johansson
8. Eisenbichler

III - Polacy
Kot - 17
Kubacki - 25
Stoch - 2
Żyła - 12

IV - najdłuższy lot
Kraft
 
     
kacper091097



Ulubiony Skoczek: ?y?a
Grupa: Miłośnik skoków
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 162

Poziom: 11
HP: 2/272
 1%
MP: 130/130
 100%
EXP: 20/25
 80%
Wysłany: 2017-03-24, 14:29   

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 1
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 2
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 2
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 1
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 2
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 2
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 2
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 2
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 1
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 1

II - TOP8
1. Andreas Wellinger
2. Stefan Kraft
3. Andreas Stjernen
4. Jurij Tepes
5. Kamil Stoch
6. Markus Eisenbichler
7. Michael Hayboeck
8. Peter Prevc

III - Polacy
Kot - 13
Kubacki - 25
Stoch - 4
Żyła - 9

IV - najdłuższy lot
Jurij Tepes
 
     
Sopel
Tippukivipuikko




Ulubiony Skoczek: Piotr Żyła, Tami Kiuru, Bickner, Boyd-Clowes
Grupa: Krem de la Krem
Wiek: 21
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 4352
Skąd: Rymanów/Rzeszów

Poziom: 49
HP: 2072/9013
 23%
MP: 811/4303
 18%
EXP: 45/256
 17%
Wysłany: 2017-03-24, 14:40   

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 1
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 1
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 1
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 2
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 1
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 1
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 2
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 1
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 1
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 2

II - TOP8
1. Stefan Kraft
2. Andreas Wellinger
3. Michael Hayboeck
4. Markus Eisenbichler
5. Kamil Stoch
6. Domen Prevc
7. Robert Johansson
8. Maciej Kot

III - Polacy
Kot - 8
Kubacki - 28
Stoch - 5
Żyła - 12

IV - najdłuższy lot
Stefan Kraft
_________________
 
     
Krzysiu8020




Ulubiony Skoczek: Stoch, Forfang, Biegun, Kasai, Hannawald
Grupa: Zdobywca pucharu CoC
Wiek: 19
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 1241
Skąd: Sandomierz

Poziom: 30
HP: 163/2333
 7%
MP: 1114/1114
 100%
EXP: 60/99
 60%
Wysłany: 2017-03-24, 14:42   

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol: 1
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia: 1
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia: 1
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia: 2
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol: 1
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy: 2
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy: 1
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy: 1
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy: 2
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja: 2

II - TOP8
1. Andreas Wellinger
2. Stefan Kraft
3. Kamil Stoch
4. Michael Hayboeck
5. Markus Eisenbichler
6. Andreas Stjernen
7. Peter Prevc
8. Noriaki Kasai

III - Polacy
Kot - 10
Kubacki - 20
Stoch - 3
Żyła - 12

IV - Stefan Kraft
_________________
 
     
karl




Ulubiony Skoczek: ja żem
Grupa: Młodzik
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 22

Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 4/9
 44%
Wysłany: 2017-03-24, 14:55   

1.2
2.2
3.1
4.2
5.1
6.2
7.1
8.1
9.1
10.2

1.STOCH
2.WELLINGER
3.KRAFT
4.EISENBICHLER
5.HAYBOECK
6.STJERNEN
7.TEPES
8.KOT

STOCH-1
KOT-8
ŻYŁA-10
KUBACKI-24

NAJ LOT WELLINGER
 
     
Fighter
Fajter mówi jak jest




Ulubiony Skoczek: Stoch, Lindstroem, Larinto, Descombes Sevoie
Grupa: Operator radiostacji Hofera
Wiek: 22
Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 1434

Poziom: 32
HP: 495/2753
 18%
MP: 757/1314
 57%
EXP: 50/111
 45%
Wysłany: 2017-03-24, 14:58   

Typy na konkurs indywidualny 24.03.2017r.

I - Pary
1. Stefan Kraft :Austria: - Kamil Stoch :Pol:
2. Peter Prevc :S?owenia: - Jurij Tepes :S?owenia:
3. Markus Eisenbichler :Niemcy: - Andreas Stjernen :Norwegia:
4. Alex Insam :W?ochy: - Daniel Andre Tande :Norwegia:
5. Tilen Bartol :S?owenia: - Dawid Kubacki :Pol:
6. Manuel Fettner :Austria: - Karl Geiger :Niemcy:
7. Taku Takeuchi :Japonia: - Tomas Vancura :Czechy:
8. Ryoyu Kobayashi :Japonia: - Andreas Wank :Niemcy:
9. Stefan Huber :Austria: - Stephan Leyhe :Niemcy:
10. Antti Aalto :Finlandia: - Alexey Romashov :Rosja:

II - TOP8
1. Stefan Kraft :Austria:
2. Andreas Wellinger :Niemcy:
3. Kamil Stoch :Pol:
4. Markus Eisenbichler :Niemcy:
5. Michael Hayboeck :Austria:
6. Andreas Stjernen :Norwegia:
7. Peter Prevc :S?owenia:
8. Jurij Tepes :S?owenia:

III - Polacy
Kamil Stoch - 3 :Polska:
Maciej Kot - 9 :Polska:
Piotr Żyła - 11 :Polska:
Dawid Kubacki - 19 :Polska:

IV - najdłuższy lot
Stefan Kraft :Austria:
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest :.
SEO by Spider Friendly Optimized 1.0
Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10