Witamy na Skoki-forum.pl Zapraszamy do rejestracji!
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do wspomagania finansowo forum: zasilacz portfela

Zapraszamy na audycję "Trubadurzy skoków" prowadzoną przez Ski Jumping Wolfpack w najbliższą niedzielę o godzinie 20 tutaj.

Zapraszamy do udziału w finałowym Quizie wiedzy o skokach narciarskich - Ostatni start 27 marca (poniedziałek) o godzinie 19:30

Poprzedni temat «» Następny temat

Sny o skokach

Autor Wiadomość
Szychu
Nie wypada z formy

Ulubiony Skoczek: Yebem Wdupala, Lauri Askinen
Grupa: Wicedyrektor PŚ

Poziom: 47
HP: 2947/7965
 37%
MP: 0/3803
 0%
EXP: 181/234
 77%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2016-05-01, 01:28   

Za długa przerwa od skoków daje mi się we znaki. Otóż tej nocy miałem sen o skokach, z którego udało mi się zapamiętać wiele szczegółów. No to do dzieła:

Leciał sobie konkurs PŚ pań w Vikersund (tak, na mamucie) i do zakończenia zawodów zostały 3 zawodniczki. Na belce zasiadła Maja Vtic. Zjechała z belki, poleciała ponad 230 m i była już pewna podium po swoim skoku.
No dobra, lecimy dalej. Druga po pierwszej serii była Takanashi, która skoczyła akurat na komputerowo zaznaczonej niebieskiej linii, która pokazywała, ile jej potrzeba do objęcia prowadzenia (ok. 230 m). No i wyszło tak, że Vtic i Takanashi miały tę samą notę łączną.
No to jeszcze ostatnia zawodniczka do zakończenia konkursu: Chiara Hoelzl. Pomyślałem sobie "ee, ona to nie da rady". No i mnie zaskoczyła! Wylądowała gdzieś koło 227-228, czyli tak na styk. I tutaj właśnie nie pamiętam, czy wygrała samodzielnie, czy ex aequo z Vtic i Takanashi. Chyba samodzielnie jednak.
No ale później przyszła ta smutna część mojego snu. Po konkursie na belce zasiadła Sarah Hendrickson. W złotym kasku, w złotym kombinezonie, miała założone złote narty. Wszystko to było symboliczne. Właśnie oddać miała swój ostatni skok w karierze. Zrezygnowała z dalszego skakania ze względu na problemy zdrowotne. I tak mi się chyba smutno zrobiło z tego powodu, że aż się obudziłem

Funemanka
5x20

Ulubiony Skoczek: Funaki, Kasai, Takeuchi, Stoch, Janda
Grupa: Kapitan grawitacja

Poziom: 18
HP: 21/711
 3%
MP: 339/339
 100%
EXP: 28/45
 62%
Wysłany: 2016-08-14, 17:17   

Śniłam dziś o piciu wódki z Kasaim, Takeuchim, Ito i jeszcze jakimś Japończykiem :')

Szychu
Nie wypada z formy

37%
 0%
 77%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2016-08-29, 19:55   

Niedawno w swoim śnie zamieniłem się w Maćka Kota, akurat jak wchodziłem do łazienki. Patrzyłem w lustro jak zdumiony.
Potem jeszcze 5 sekund po przebudzeniu rozkminiałem, w jaki sposób da radę wejść do świadomości innego człowieka :P

Jeszcze miałem taki trochę mroczniejszy sen:
Gdzieś tam usłyszałem informację pt.
"Kamil Stoch z żoną zginęli w wypadku samochodowym!"
To ja się od razu pytam ludzi:
- Ej, coś słyszeliście?
- Nie, skąd masz tę informację?
A ja właśnie nie znałem dokładnie źródła, bo to było jakieś kompletne podziemie. Potem przeszukuję wszystkie strony o skokach: Nic a nic. Potem to samo źródło donosiło o wypadku Simona Ammanna, ale też potem w poważnych portalach nie było żadnych informacji.

Funemanka
5x20

Ulubiony Skoczek: Funaki, Kasai, Takeuchi, Stoch, Janda
Grupa: Kapitan grawitacja

Poziom: 18
HP: 21/711
 3%
MP: 339/339
 100%
EXP: 28/45
 62%
Wysłany: 2016-09-27, 14:24   

Ostatnio śniłam, że zawodnicy norwescy wcielili się w rolę reporterów TVP :D i po polsku o coś pytali Kasaiego, który odpowiedział tylko po polsku 'dzień dobry', a dalej nie wiedział jak się wysłowić, na co porwała go nasza kadra i błyskawicznie zakopała w śniegu do pasa :mrgreen:

Szychu
Nie wypada z formy

37%
 0%
 77%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2016-12-31, 02:44   

Śniło mi się, że bracia Prevc założyli zespół: Nazywał się on "Jacob Prevc" i nagrali płytę o tej samej nazwie. Brzmienie metal/metalcore, podobne troszkę do Avenged Sevenfold (trochę jak tutaj https://www.youtube.com/watch?v=DelhLppPSxY ), co mnie zaciekawiło. Do tego stopnia, że postanowiłem kupić ich płytę :D

ktosiek

Ulubiony Skoczek: Thomas Morgenstern
Grupa: Świeżak

Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 7/8
 87%
Wysłany: 2017-05-25, 07:05   

Wiem,że trochę odkopuję temat,ale chcę się podzielić swoim snem.Widziałem pojedynczy skok.Skoczkiem był Daiki Ito.Otóż zgubił on już na rozbiegu jedną nartę i starał się zatrzymać,ale mu nie wyszło.Wyszedł z progu,w powietrzu zgubił drugą nartę.Ale zamiast się przewrócić poleciał ok.20 metrów i wylądował.Mamy wyrównanie antyrekordu świata!

keki20

Ulubiony Skoczek: Kamil Stoch
Grupa: Klusek

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2017-07-27, 14:43   

Wiem jedno. Ja do żadnego latania się nie nadaje. Miewałem sny, że zaliczam bardzo grożny upadek na skoczni narciarskiej (coś jak upadek Morgiego w Bad Mittendorf). Czasem śnię, że jestem pilotem samolotu i dochodzi do katastrofy, na którą nie jestem w stanie nic zrobić. Ogólnie, zawsze jak śni mi się samolot to jest to koszmar. Miałem 17 lat jak po raz pierwszy leciałem samolotem i nie wiem jakim cudem dałem się wepchnąć na pokład. Przez te sny miałem fobię i uspokoiłem się dopiero, jak samolot wylądował :D

ktosiek

Ulubiony Skoczek: Thomas Morgenstern
Grupa: Świeżak

Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 7/8
 87%
Wysłany: 2017-07-28, 14:13   

Co z tymi dziwnymi sytuacjami na rozbiegach,ja się pytam???Ostatnio jeszcze Ahonen podczas zawodów w Zakopanem 2004(jakim cudem ja je mogłem oglądać,skoro to było 13 lat temu?).Nie wiem,czemu część rozbiegu była czarna - pamiętam za to,że Ahonen już prawie spadł,ale utrzymał się na progu siłą własnych mięśni,a następnie łagodnie spadł na ziemię(na nogi oczywiście :shock: ).Po tym zrestartowano konkurs i skakał Jakub Janda,który wybił się daleko przed progiem(jak w DSJ ;) ) i skoczył dosyć krótko.A co było dalej,to nie pamiętam,bo sen się skończył :)

Odpowiedz do tematu