Witamy na Skoki-forum.pl Zapraszamy do rejestracji!
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do wspomagania finansowo forum: zasilacz portfela

Zapraszamy na audycję "Trubadurzy skoków" prowadzoną przez Ski Jumping Wolfpack w najbliższą niedzielę o godzinie 20 tutaj.

Zapraszamy do udziału w finałowym Quizie wiedzy o skokach narciarskich - Ostatni start 27 marca (poniedziałek) o godzinie 19:30

Poprzedni temat «» Następny temat

Piotr ?y?a

Autor Wiadomość
worldshow

Ulubiony Skoczek: Reprezentacja Polski hehe
Grupa: Młodzik

Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 4/9
 44%
Wysłany: 2017-03-02, 19:43     

HEHEHEHE, Jest medal!
3 miejsce w dzisiejszym konkursie Piotra.

Szychu
Nie wypada z formy

Ulubiony Skoczek: Markus Eisenbichler, Spela Rogelj
Grupa: Wicedyrektor PŚ

Poziom: 47
HP: 3186/7965
 40%
MP: 0/3803
 0%
EXP: 179/234
 76%
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2017-03-03, 01:43     

Jak ja kocham skoki narciarskie. Nic w nich nie jest takie, jakie się wydaje. Jest pierwotnie dywagacja o zawodniku, czy zdoła w ogóle załapać się do składu, bo skakał tak dość średnio. Ale potem ten zawodnik nagle łapie wiatr w żagle, zaczyna ogarniać ładnie tę skocznię. A w zawodach trafia na swój dzień: Zajmuje 2 miejsce w serii próbnej, w konkursie zajmuje 6. miejsce po pierwszej serii, a w drugiej kolejce odpala taką bombę, że wskakuje na podium.

Tego wszystkiego dokonał Piotr Żyła. Pierwotnie zastanawiano się, czy nie zostanie wymieniony, bo w dwóch pierwszych skokach treningowych Janek Ziobro skakał minimalnie lepiej. Ale potem Żyła skocznię wyczuł, skakał już coraz lepiej, choć trochę nierówno. Skok w kwalifikacjach napawał optymizmem, że to będzie dobry występ. W serii próbnej dał jeszcze więcej do myślenia. A konkurs... ta druga seria to było coś pięknego. BRAWO PIOTR!

Ależ w tym sezonie Piotrek jest łowcą nagród podczas wielkich imprez. W TCS zajął łącznie 2 miejsce, co już miało być tym największym sukcesem w karierze. Ale teraz przyszedł jeszcze większy: Medal indywidualny Mistrzostw Świata - brązowy. Niespodziewanie dość, nie będąc tym głównym kandydatem do medali. Coś wspaniałego.

I jeszcze ten jego szok, że tego dokonał. Łzy radości po tym, jak zadedykował medal swoim dzieciom. Słowa o tym, jak wiele przeżył w poprzednich latach, by być gdzie teraz jest. No bo w końcu faktycznie za nim wiele walki: Od głębokiego kryzysu i wykopania z kadr dobrych parę lat temu. Czy ktoś by się w 2010 roku spodziewał, że Piotr Żyła będzie miał takie sukcesy, jakie teraz ma na koncie? A przecież były potknięcia po drodze: Soczi 2014. Nieudany poprzedni sezon. Ile ten człowiek jednak musiał przejść, by teraz w wieku 30 lat przeżywać tak piękne chwile.

Jeszcze raz wielkie słowa uznania za ten brązowy medal :)

Sopel
Tippukivipuikko

Ulubiony Skoczek: Piotr Żyła, Tami Kiuru, Bickner, Boyd-Clowes
Grupa: Krem de la Krem

Poziom: 49
HP: 2163/9013
 24%
MP: 483/4303
 11%
EXP: 45/256
 17%
Wysłany: 2017-03-03, 11:15     

Cóż to był za niesamowity dzień w wykonaniu Piotrka. W treningach prezentował się początkowo niewiele lepiej niż Janek Ziobro. Później było lepiej, ale wciąż nie sądziłem, że powalczy tutaj o coś wielkiego. Drugie miejsce w serii próbnej pokazało, że coś jest na rzeczy. Po pierwszej serii konkursu zajmował szóste miejsce. Przyszedł czas na drugi skok. Sto trzydzieści jeden metrów - najdłuższa próba całych zawodów i zarazem skok życia Piotrka. Pozwolił mu awansować na trzecie miejsce i wywalczyć upragniony brązowy medal. Po konkursie oglądaliśmy Żyłę jakiego nie znamy. U zawsze wesołego Polaka pojawiły się łzy szczęścia. W czasie ceremonii kwiatowej ewidentnie nie wiedział, co się dzieje. W wywiadzie trudno było mu powiedzieć coś więcej niż tylko kilka słów. Piotrek naprawdę zapracował i w pełni zasłużył na ten sukces. Gdyby ktoś powiedział mi przed startem sezonu, że będzie skakać na tak znakomitym poziomie to w życiu bym mu nie uwierzył. Wielkie brawa, ale to przecież nie koniec, bo przed nami konkurs drużynowy, gdzie za sprawą nie tylko Żyły, ale i reszty ekipy czekają nas kolejne emocje.

Karol78

Ulubiony Skoczek: Ja po prostu lubię skoki
Grupa: Sezonowiec

Poziom: 4
HP: 0/61
 1%
MP: 29/29
 100%
EXP: 7/11
 63%
Wysłany: 2017-03-06, 19:56     

Pamiętam, że gdzieś w czasie konkursów niemieckich pisałem o tym, że wkurza mnie postawa Piotrka, który jest zadowolony z miejsc pod koniec "10". Zastanawiałem się jak zawodnik, który był drugi na TCS, a w przeszłości wygrał konkurs PŚ może akceptować w pełni taki stan? Brak ambicji? Samozadowolenie?
Reakcja Żyły po zdobyciu brązu na dużej skoczni powiedziała wszystko - on tak naprawdę nie wierzył w swoje możliwości, ten poziom TOP10 uważał za swoje miejsce w szeregu, a to nieprawda. Piotr dał mi niesamowitą radość tym medalem, byłem poruszony jego postawą. Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie będzie podium w jego wykonaniu. A może pora coś wygrać? ;)

Krzysiu8020

Ulubiony Skoczek: Stoch, Forfang, Biegun, Kasai, Hannawald
Grupa: Zdobywca pucharu CoC

Poziom: 30
HP: 163/2333
 7%
MP: 1114/1114
 100%
EXP: 60/99
 60%
Wysłany: 2017-06-04, 13:42     

Dokładnie panowie, ja też lubię Piotra ?y??

RobertNum

Grupa: Gość

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2017-06-21, 19:34     

Affordable Protect your rights & your family!
[url=https://tsiringlaw.com]Lawyer New York[/url]
Practices in the following areas of law: Immigration, Family and Divorce, General Civil Practice, Real Estate, and Personal Injury.

Frankvet

0%
 0%
 100%
Wysłany: 2017-06-26, 10:10     

Need A Lawyer in NYC?
[url=https://tsiringlaw.com/]Law office in New York [/url]
Our Legal Staff Will Help You Find The Right Lawyer for Your Case.

Frankvet

0%
 0%
 100%
Wysłany: 2017-06-28, 00:38     

Personal Injury
The Tsiring Law Firm, P.C. is focusing on all types of serious and catastrophic injuries.
Our Brooklyn injury lawyers provide over 20 years of experienced representation in the areas of personal injury, medical malpractice, wrongful death, vehicle accidents, products liability and premises liability.
[url=https://tsiringlaw.com/our-services/personal-injury]Visit site[/url]
Get the results you deserve!
[url=https://tsiringlaw.com/our-services/real-estate]Real estate attorney Brooklyn[/url] [url=https://tsiringlaw.com/our-services/immigration]Immigration Lawyer Brooklyn[/url] [url=https://tsiringlaw.com/our-services/immigration]Family Lawyer New York[/url]

Odpowiedz do tematu