Witamy na Skoki-forum.pl Zapraszamy do rejestracji!
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do wspomagania finansowo forum: zasilacz portfela

Zapraszamy na audycję "Trubadurzy skoków" prowadzoną przez Ski Jumping Wolfpack w najbliższą niedzielę o godzinie 20 tutaj.


Zapraszamy do udziału w finałowym Quizie wiedzy o skokach narciarskich - Ostatni start 27 marca (poniedziałek) o godzinie 19:30

Poprzedni temat «» Następny temat

Skoki narciarskie - gra przegl?darkowa !


Autor Wiadomość
damian365Ulubiony Skoczek: Ma?ysz
Grupa: Człowiek z Excela
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 1

Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
  Wysłany: 2014-03-20, 18:47   Skoki narciarskie - gra przeglądarkowa !

REJESTRACJA : http://s1.skijumpmania.com/r72926

Jak zacząć?

Tymczasem Rady trenera -

Twoj Wirtualny Trener Pomoże Ci zapoznać Ci sie z TA GRA, pomagając Ci Przy podstawowych aspektach. Na wielu Stronach znajdziesz Jégo Tymczasem w Rady. Jeśli chcesz je odczytać pozniej naciśnij Ikone znaku zapytania na danej Stronie.

Zadania - Przed rozpoczęciem skoków i poruszania się w górę w rankingach, trzeba dowiedzieć się więcej o skokach narciarskich i zdobyć doświadczenie. Możesz to zrobić na stronie Zadania. Możesz powtarzać pewne czynności, nawet po ich ukończenia.

Trening - Oprócz doświadczenia, można również zarobić na ukończenie zadania. Możesz użyć tych pieniędzy na szkolenia między innymi. Możesz użyć zarobione pieniądze, aby poprawić swoje skoki na stronie atrybutów Właściwości.

Sponsorzy - GDY zdobędziesz wystarczająco doświadczenia, bedziesz zdobywał kolejne poziomy i. odblokowywał Nowe Strony. W sekcji Finansów, możesz np. podpisać Kontrakt sponsorski. Sponsorzy Beda regularnie zasilać TWOJE Konto pieniędzmi. Po Trzech kolejnych dniach Bez logowania Twoj przychód od sponsorów spada o 5%. . Za kazdy kolejny DZIEŃ Bez logowania Twoj przychód spada o dalsze 5%

Obiekty i wyposazenie - możesz inwestować w urządzenia i sprzęt, jak również. Wyposażenie pomóc w domowych pojedynkach ceny i wyposażenie zwiększa wydajność we wszystkich pojedynkach. TYLKO najlepsze 15 obiektów żart używanych w Tych pojedynkach. Narty, kombinezony i kaski mogą zostać zmodernizowane. W ten sposób można poprawić ich właściwości, które zwiększą wydajność. Uaktualnienia mają zastosowanie tylko do części sprzętu zakupiono go. Jeśli sprzedajesz ten kawałek sprzętu, można również stracić swoje aktualizacje, więc upewnij się, uaktualnienia sprzętu z opieki.

Pojedynki - Po dotarciu do trzeciego poziomu można zacząć skakać i wspinać się w rankingu. Wystarczy wybrać przeciwnika na stronie Pojedynki i jeśli wygrasz, możesz przenieść się do jego / jej miejsce w rankingu. Oprócz tego można również wziąć udział w pojedynkach ceny. Po każdej udanej prowokacji, przeciwnik musi zapłacić pewną kwotę pieniędzy. Kwota ta jest wprost proporcjonalna do jego / jej poziomie. Jeśli rytm ten sam skoczek pięć razy w tym samym dniu, nie można kwestionować, że skoczek ponownie w tym dniu. Dziesięć granica NIE dotyczy pojedynków rankingowych.

Umiejętności - Możesz pokonać silniejszego rywala dzieki specjalnym umiejętnościom. TYLKO najlepsze 30 Umiejętności JEST UŻYWANE W każdym pojedynku.

Atrybuty


Odbicie od progu - jakość startu jest podstawą dobrego skoku. Aby dobrze zdjąć trzeba wybuchowość i dobre wyczucie czasu. działki - Możesz zyskać kilka dodatkowych metrów w fazie lotu. Mogą to być różnica między wygraną a przegraną. ładowanie - Aby dostać wysokie noty od sędziów , trzeba być w stanie wylądować z ładnym telemarkiem.


Ograniczenia

Energia - Potrzebujesz energii do realizacji zadań i skakać. Energia odnawia się w regularnych odstępach czasu. Skoki - ilość skoków, które można podjąć w określonym czasie jest ograniczona. Pewność siebie - Twoje zaufanie spada za każdym razem tracisz pojedynek i rośnie, gdy wygrywasz. Jeśli nie masz wystarczająco dużo pewności siebie, nie można kwestionować każdego przeciwnika. Bonusowe punkty - Zazwyczaj po osiągnięciu nowego poziomu, otrzymasz dodatkowe punkty. Możesz użyć tych punktów bonusowych, aby zwiększyć maksymalną energię, pewność siebie lub maksymalną liczbę skoków, które można podjąć w pewnym okresie czasu. Odnowienie - energia, skoki i zaufanie są stopniowo i automatycznie odnawiana. Szybkość odnowy zależy od Twojej aktywności. Więcej z nich korzystać, wolniejszy ich przedłużenia. Twoja działalność jest resetowany codziennie o północy czasu środkowoeuropejskiego, w którym czas odnowy powróci do pierwotnej prędkości.


Pojedynki

Pojedynki rankingowe - Możesz wyzwać przeciwników ranking pojedynków poprzez stronę pojedynków. Jeśli można pokonać kogoś w tym rodzaju pojedynku, wymieniać pozycje rankingu i przeciwnik będzie musiał zapłacić pewną kwotę pieniędzy. Obiekty nie są stosowane w tych pojedynkach. Pojedynki o Pieniadze - Możesz wyzwania przeciwnika na pojedynek pieniędzy, jeśli on / ona jest maksymalnie o jeden poziom wyższy lub niższy od ciebie. Aby rozpocząć pojedynek pieniędzy trzeba wyzwać przeciwnika poprzez jego / jej profil. Pojedynki te nie mają żadnego wpływu na ranking.
Ranking

Grupy - światowym rankingu jest podzielony na grupy. Zworka jest automatycznie awansowała do wyższej grupy, gdy on / ona osiągnie wymagany poziom. Kazdy dziesiąty POZIOM oznacza Awans Do wyższej grupy. TOP 10 - Bluzy w pierwszej dziesiątce zarobić regularnych nagród za ich rankingu. Wyższa ranga, tym więcej pieniędzy można zarobić nagrody. Jednak, jeśli jest mniej niż 50 skoczków w grupie, nagrody dla wprowadzania TOP 10 nie są przyznawane.
Skocznie

Codzienne Zadania - Każdego Dnia pojawiają sie Dla Ciebie Nowe Zadania codzienne. Możesz wypełniać te Zadania i zgarniać punkty, które bedziesz MOGL pozniej wykorzystać do poprawy Swoje Umiejętności na wybranej skoczni. . ABY ukończyć dzienne Zadanie musisz najpierw je przyjąć Punkty skoczni - Każda skocznia jest trochę inny i dlatego ważne jest, aby wiedzieć, na wzgórze dobrze. Możesz użyć punktów wzgórza poprawić swoje umiejętności na wzgórzach chcesz. To pomoże Ci osiągnąć większe odległości i uzyskać lepsze oceny od sędziów stylu. Przed ważnych pojedynkach można wybrać się na wzgórze, gdzie zainwestowali najwięcej punktów Hill i zwiększyć swoje szanse na wygraną. Dzięki punktów wzgórza można zwiększyć swoje atrybuty na danym wzgórzu nawet o 20%.
Liga

Co wieczór (CET) grup do 30 skoczków są rysowane. Zworki w tej samej grupie będą rywalizować ze sobą w Daily League i gracz konkursu Day. Jest nagroda pieniężna i nagrody dla profilu gracza rozdawane za wprowadzanie GMO w top 5. dzienna Liga - Tylko pojedynki między przeciwnikami z tej samej liczby ligi do klasyfikacji Codziennie League. Każdy skoczek może skakać tylko przed samym skoczka raz w Daily League. Bluzy z większości wygrywa staje się mistrzem. Jeśli jest więcej skoczków z tej samej ilości zwycięstw, tie-breaker jest doświadczenie, a następnie liczba wszystkich zwycięstw w tym dniu. Skoczek Dnia - W Jumper konkursu dzień zdobyć punkt dla każdego wygrać w tym dniu, niezależnie od Typ pojedynek. Bluzy z większości wygrywa staje się mistrzem. Jeśli jest więcej skoczków z tej samej ilości zwycięstw, tie-breaker jest doświadczenie.


Turnieje

Dla każdej grupy istnieją 4 poziomy turniejów. SJM-1, SJM-2 i SJM-3 turnieje mają wpisowe w gry pieniądze i nagrody wypłacane są w grze pieniądze i doświadczenie. Turnieje Elite mają wpisowe w kredytów i nagrody wypłacane są w czołówce, gry pieniądze i doświadczenie. Możesz wziąć udział w turniejach do 2 w ciągu jednego dnia. Nagrodami w Elite turniejów będzie obliczana na podstawie liczby punktów zebranych z uczestników turnieju.


Kluby

Każdy skoczek może stworzyć jego / jej własny klub i zaprosić innych skoczków dołączyć. Jeden skoczek może być jedynie członkiem jednego klubu w tym samym czasie. Mistrzostwa klubowe - Co kluby tygodniu z co najmniej 5 członków konkurują ze sobą w klubowych mistrzostwach. Zawody podzielone są na grupy od 10 do 20 klubów. Nagrodami są punkty prestiżu, które menedżer klubu mogą korzystać kupić różne korzyści dla członków klubu. Każdy członek klubu może uczestniczyć w jednym pojedynku dziennie na każdego przeciwnika, który jest do jednego poziomu lepiej lub gorzej od innych klubów. Klub mistrzostwa trwać 7 dni. Klub, który gromadzi najwięcej zwycięstw w tym okresie, wygrywa mistrzostwa klubu. Międzynarodowe Centrum Skoków Narciarskich - Każdy klub może zbudować swój własny Ski Jumping Międzynarodowego Centrum. Zyski podkreśla prestiż klubu do zakończenia żadnej z 15 mniejszych elementów. Ponadto każdy członek klubu otrzymuje dochód godzinową dla każdego zakończonego elementu w zależności od poziomu elementu. Po zakończeniu wszystkich 15 składników, klub dostaje nagrodę za budowę Międzynarodowego Centrum skoki narciarskie. Ta nagroda jest najwyższa dla klubu, który to robi, a potem stopniowo maleje. Korzyści - kierownik klubu mogą korzystać z punktów prestiżu kupić różne korzyści dla członków klubu. Korzyści są czasowe ograniczone korzyści zwiększające rzeczy takie jak atrybuty Jumper, sprawności urządzeń i pieniądze wygrane w pojedynkach. Jest to możliwe tylko w użyciu jedną korzyść w tym samym czasie. Menedżer klubu zawsze kupuje takie same korzyści dla wszystkich członków klubu w tym samym czasie. W związku z tym cena każdego dobra jest mnożona przez liczbę członków klubu.
Puchar Swiata

Każdego dnia można wziąć udział w jednym konkursie Pucharu Świata na każde ze wzgórz, które zostały odblokowane. Na każdym wzgórzu masz 3 próby skoków, a następnie kwalifikacji i wreszcie pierwszy i drugi odcinek konkurencji. Spróbuj wygrać jak najwięcej gwiazd, jak to możliwe, ponieważ można uzyskać ładny nagrodę dla każdego z nich.


Osiągnięcia

Kiedy zdobędziesz osiągnięcie, pokaże sie Ono w twoim Profilu. Możesz ustawić które z Nich chcesz ABY były pokazywane w twoim Profilu. Jeśli zdobędziesz osiągnięcie po Raz Pierwszego, dostaniesz także ZA na punkty.


Facebook

Opłaca sie byc naszym fanem na Facebook . Prawie każdego Dnia rozdajemy naszym fanom darmowe prezenty w Postaci Energii i skoków. Dodatkowo, nasi fani na Facebooku otrzymują: Informacje o nowych funkcjach, Gry i wiele Rozwoju WIĘCEJ.

Poradnik może być lekko nieczytelny, ponieważ był tłumaczony :(

REJESTRACJA : http://s1.skijumpmania.com/r72926

Złamałeś regulamin, konkretnie punkt 5 z II rozdziału. Otrzymujesz warna, a temat ląduje do kosza ~ Sopel
Ostatnio zmieniony przez Sopel 2014-03-20, 19:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest :.
SEO by Spider Friendly Optimized 1.0
Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12